Tanıtım

Yıldızlar ve burç yorumları

Yer çekimi etkisinin farkına vardıktan sonra bu çekim kuvvetinin üzerinde yaşadığımız gezegen ve güneş sistemi içerisindeki diğer yıldızlarla etkileşimi de ortaya çıkmıştır. İnsanın kendini tanıması gelişiminin en önemli parçasıdır. Tüm bu bilgileri ve kişisel deneyimleri doğru şekilde kanalize etmek de yaşam koçu ile mümkündür.

Günümüzü organize etmeden önce yıldız bilimiyle uğraşan uzmanların günlük burç yorumları bizlere gün içindeki etkileşimlerden etkilenme oranımızı anlatır. Yıldız ve gezegenlerin birbiriyle etkileşimleri yeryüzünde yaşayan bizleri de etkilemektedir. Çünkü sosyal olarak bir arada bulunduğumuz aile bireyleri ve iş arkadaşlarımız da aynı şekilde etkilenmektedir.

Yıldız etkileşimleri konusundaki detaylar burçlar ve özellikleri alanında anlatılmaktadır. Her insanın doğum anında etkisi altında kaldığı çekim kuvvetlerinin kişinin karakterini nasıl belirlediği ortaya çıkmaktadır. Farkında oldukça günlük yaşamımızı kolaylaştıran yıldız bilimi hepimizin bir parçası olduğu Evren’in etkisini göstermektedir.

Her insanın daha mutlu olmak ve deneyimlerinden yararlanarak daha başarılı bir hayat istemesi kadar normal bir şey yoktur. Günümüzde kendi potansiyelimizin farkına varmak yaşam koçu desteğiyle mümkün olmaktadır. Yaşam koçu kişinin kendini tanımasını ve deneyimlerini doğru değerlendirmesini sağlamaya yönelik ipuçları vermektedir. Bu ipuçları yaşamı organize etmenin püf noktalarını oluşturmaktadır.

Her insanın kendine ilişkin bilgisi için kişisel gelişim olanaklarını doğru değerlendirmesi gerekmektedir. Doğru şekilde şekillenen bir hayatın içerisinde kendini tanımış kendinin farkında olan bireylerin başarı merdivenlerini hızla tırmandığı görülmektedir.

Article written by Ugur

Fenerbahçeli, İnternet Reklamcısı, Anarşist bir yapıya sahip. Atatürkçü düşünen. Sosyalist. Falan Filan..

This Post Has 4 Comments

 1. Polat

  Akrep burcuyum sevdiklerimi kıskanırım. İnsanın davranışlarının burçlarla ilgili olduğunu savunan birisiyim. bilgiler için teşekkürler

 2. enizD

  kova burcuyum çılgınım 🙂

 3. Beren

  balık burcunun bana veremeyeceği yalnızlık kadar yalnızım.
  balık burcu erkeği, yanında 100 kişi bile olsa yalnız hisseder kendini…

 4. Buket Şeker

  Kova burcuyum ve yenilikleri çok severim ayrıca dostluğa önem veren ve çok duygusalımdır 🙂

Bir cevap yazın