Deneyimlerim

Sanal Gerçekliği Gözlüğü Hediyem

İndir.com’un yılbaşı hediyesi olarak gönderdiği Vr Gözlüğünü aldım. Kurması çok kolay gibi gözüküyor ama öyle değil 😀 😀 .
Vr Gözlüğü; Sanal gerçeklik, gerçekte var olmayan ortamları gerçekmiş gibi sunmak ya da gerçekte olmayan ortamlarda bulunuyormuş hissi taşatmaktadır. Akıllı cep telefonları ile birlikte çalışan Sanal Gerçeklik Gözlüğü eğlenceli ve benzersiz bir deneyim sunuyor. Bu eğlenceyi de indir.com sayesinden denemiş oldum bende. Gerçek bir yaşanmışlık hikayesi gibi etkileyici bir şey. Sanal Gerçeklik Gözlğü 3,7” ile 5,3” boyutlardaki ekranlarla uyumlu olarak kullanılıyormuş. Bende küçük olmasına rağmen önce iphone 4s ile denedim daha sonra büyük ekrana sahip Sony Xperia z3 ile denedim. Arada dağlar kadar fark var gerçekten. Eğlence aracı olarak kullanılacak güzel bir icat bence.

Bu deneyimi aslında 2 yıl önce R10 iftar gecesinde yaşamıştım. O zamanda bayağı etkilenmiştim. Ama o cihaz daha ayrıntılı bir kullanım gerektiriyordu. İndir.com’un hediye ettiği cihaz daha basit ve daha kolay. İlk izlenimlerim gayet olumlu tavsiye ederim.

Bu benzersiz deneyimleri yaşayabileceğiniz uygulamalardan bazıları;
InMind – Zombie Shooter – Roller Coaster – Zombie Warfare – Legendary – Battleship Defence – Fractal Combat

Bu arada yılbaşı hediyesi olarak göndermişlerdi ama kargo firması yüzünden 1 ay sonra gelebildi hediye. Sağ olsunlar indir.com ulaşarak hediyeyi tekrar göndermek istediklerini söylediler. Thanks indir.com 😉

GoJZ7Z yLDGWj

Article written by Ugur

Fenerbahçeli, İnternet Reklamcısı, Anarşist bir yapıya sahip. Atatürkçü düşünen. Sosyalist. Falan Filan..

This Post Has 13 Comments

 1. natur

  Gözlüğün hayırlı olsn 🙂

 2. Uslu Kadın

  Gerçekten o hissi merak ediyorum, hayırlı olsun 😀

 3. Ozan

  Gözlük gerçekten çok iyi bir şey daha önceden de bakıyordum bu gözlüğe ne diyelim hayırlısı olsun 😉

 4. Mühendis

  İndir gayet güzel bir promosyon göndermiş. Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bizde isteriz kendilerinden. 🙂

 5. Faruk

  banada gelmişti ben içerik üretemedim 🙁

 6. emrah çoşkun

  banada hediye geldi indirde fena deil daha iyi olabilirdi

 7. Perihan

  Bi inceleme yazısı yazın da okuyalım hocam.

 8. Neva

  gözler artık neyi görecek bakalım

 9. Berat

  Bende teknosa’da denedim gayet güzel bir alet. 7den 70’e herkesin seveceğiz bir teknolojik alet imkanı olanların alıp sıkılınca zaman geçirmesini tasiye ederim.

 10. Eser

  eğlenceli güzel bir şeye benziyor.

Bir cevap yazın