Deneyimlerim

Önerdiğim Hosting Firması

Merhaba, bu yazımda kaliteli, uygun fiyatlı benimde uzun süredir kaliteli hizmet ve destek aldığım bir hosting firmasından bahsedeceğim.

Biz İnternet girişimcileri ve webmasterların en muzdarip olduğu konu tabi ki hostingtir. Ne kadarlık ücretle hosting alırsak alalım hosting’de en önemli konu yaşadığımız sorunlarda hosting firmasının destek olup olmadığıdır.  Her konuyu hosting firmasının çözmesini beklemeyiz fakat işleri olduğu konuda da ilgilenmemeleri beni de herkes gibi yıllardır bıktırdı. Fakat https://www.veriup.com/ firmasıyla tanıştıktan sonra kendi sorumlukların da olmasa dahi bir çok konuda bana ve çevreme destek olup kaliteli hosting hizmeti sunduklarını gösterdiler. Bende bu yüzden bu kaliteyi herkesle tanıştırmak istedim.

Uptime garantileri birçok firmadan yüksek ve %99 .9 seviyelerinde. Tüm sunucuları SSD diskli ve yüksek donanıma sahip sunucular. Performansı hostingleri kullanınca zaten sizde göreceksiniz.

Destek sistemleri 7/24 aktif ve sürekli olarak yazılanlara maximum 30 dakika içerisinde cevap vermekteler. (Bu da herkes için bir avantaj)

Tabi büyük düşünenler hosting kullanmayan istemeyenler vardır. Onlar içinde VeriUP.com’un ayrı bir kalitesi var. 🙂 Tüm VDS/VPS sunucularında ÜCRETSİZ 1Tbit’s DDOS koruması bulunmakta.

Hosting hizmet ihtiyacı olanlar benim tavsiye veriup.com hosting. size’de tavsiye ederim.

Article written by Ugur

Fenerbahçeli, İnternet Reklamcısı, Anarşist bir yapıya sahip. Atatürkçü düşünen. Sosyalist. Falan Filan..

Bir cevap yazın