Genel

İstanbul’da Farklı Bir Matbaa Firması

Yıl olmuş 2016 teknoloji ilerledikçe insan ilhamının yerini teknoloji ürünlerinin beyni almaya başladı. Artık birçok ürün için baskı veya hediyelik promosyonu yapılması oldukça basit. İstanbul’da bulunmaz bir firmadan bahsetmek istiyorum size. Elma matbaa, kırtasiye ve promosyon ürünlerini teknolojini yardımıyla kişisel ve firmalara özel olarak tasarlayan bir firma. İlk baktığımda ürün yelpazesi ve referansları dikkatimi çekti. Gerçekten köklü bir firma olduğu belli.

Matbaa deyince aklımıza direkt olarak sadece bir şeyi çoğaltmak gelir ama bu firma bir şeyi çoğaltmanın yanında bir şeyler tasarlamayı da kendine misyon edinmiş.  Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kurumsal ve bireysel yüzlerce müşterisine piramit takvim, katalog, broşür ve ajanda olmak üzere birçok ürün imkanı sunmakta.

İstanbul’da birçok matbaa ve baskı firması olmasına rağmen onlardan ayıran en büyük özelliklerinden biri de başta dediğim gibi teknolojini nimetlerini en iyi şekilde ürünlerinde göstermesidir. Ürün çeşitliliği, kullandığı malzemeler ve baskı kalitesi’de diğer firmalarda ayıran diğer özelliklerin başında gelir. Kullandıkları malzemeler ile her daim en seri, en kaliteli, farklı boyutlarda promosyon ürünleri basması da diğer firmalardan ayıran özelliklerden diyebiliriz.

Firmalar yılbaşların da veya ihtiyaç dahillerin’de çalışanlarına ve müşterilerine kendi ajandalarının veya kişisel ajandalarını hediye ederek kendilerini özel hissetmelerine yardımcı olur. Bu ajandalar bir yandan kişisel hediye olarak bir yandan da promosyon olarak verilebilir. İstediğiniz tarzda, istediğiniz malzemeden üretilmesi de klasik tarihli ajandaların yanında nelerinde üretilebildiğini göstermekte. Ajandalar kişisel notları barındıran bir nevi sekreterdir aynı zamanda ELMA Matbaa bunun farkında olduğu için en kaliteli şekilde ürünlerini üretmektedir. Defter, Bloknot, Karton baskı, Karton Çanta, Klasörler gibi kişisel ürünlerin üretilmesinde’de Elma Matbaa öncü firmalardan biridir. Her türlü baskı, promosyon ve hediyelik ürünler için Elma Matbaanın ürünlerini incelemenizi tavsiye ediyorum. Elma Matbaanın ürünlerini incelemeniz için http://elmamatbaa.com/ adresine girebilirsiniz.

Article written by Ugur

Fenerbahçeli, İnternet Reklamcısı, Anarşist bir yapıya sahip. Atatürkçü düşünen. Sosyalist. Falan Filan..

This Post Has 8 Comments

 1. oktay

  firmayı daha önce görmüştüm başarılı bir firma olduğunu düşünüyorum burada görünce de iyice güven verdiğini gördüm

 2. Berk

  Başarılı bir firma sizin takipçinizim siz öneriyorsanız doğrudur.

 3. kaynak

  Güven veren başarılı bir firma…

 4. Sedat

  Umarım Hak Ettikleri Konuma Gelirler. Saygılar

 5. Doğan

  acayip bir sektör gerçekten bir işi 10 tl ye yapanda var aynı işi 50 tl ye yapanda. İyi olan kazansın.

 6. Mertcan

  Kaç para alıyorlar hocam 1000 tane kart vizit’e?

 7. Sosyal Adam

  Kaliteli bir matbaa firması bulmak gerçekten çok zor. Anlaşmayı yapmadan önce hepsi harika sözler ediyor ve sizi ikna ediyorlar. Ancak ürünün kalitesine bakıyorsunuz pişman oluyorsunuz. Kaliteli firmalar ise kendisini zaten anlatmıyor bile.

Bir cevap yazın