Düşüncelerim

İkinci Dövmemi de Yaptırdım :)

Evet yapmam diyordum ama ikinci dövmemi de yaptırdım. Hem de ne kadar yaptırmam desem de çok çok isteyerek yaptırdım. Yeni dövmem kolumun arkasından dirseğimin üstünde. Yaptırırken hiç pişman olmadım, olmam, olmayacağıma da eminim. Çoğu insan için saçma sapan, anlamsız olabilir ama ben modasına, şekline şemailine bakmadan 50 yıl sonra da pişman olmadan, sıkılmayacağı mı bilerek yaptırdım. Benim için anlamı çok büyük bundan sonra bir dövme daha yaptırırsam bu da kesinlikle İnşallah olursa çocuğumun ismini, doğum tarihini ve ayak izini vücuduma kazıtmak olacaktır. Bazıları için günah, bazıları için yanlış olsa da bu konuda pek bir şey yazmak istemiyorum. Dövme yaptırdın mı anlamı olmalı bence, yoksa yıllarca bir şeyi neden vücudumuza yaptıralım ki yoksa illa sıkılacağız’dır. Ama anlamı olan bir şey oldu mu hem çok isteyerek yaptırıyorsunuz hem de uzun yıllarda sıkılmadan taşıyorsunuz. Neyse yaptırdım ikinci dövmemi de hiç pişman değilim, uzun yıllar gururla taşıyacağım bir dövme oldu.

Bu dövmemi de ilk dövmemi yaptırdığım yer olan Beyaz Kedi Sanat evinde yaptırdım. Bakırköy de civarında olup dövme yaptırmak isteyenler için öneride bulunabilirim orayı da. İyi bloglar.

Article written by Ugur

Fenerbahçeli, İnternet Reklamcısı, Anarşist bir yapıya sahip. Atatürkçü düşünen. Sosyalist. Falan Filan..

This Post Has 3 Comments

  1. mehmet çınar

    Bi fotoğraf atsan da görsek mübarek? 🙂 Dövme konusunda çok kararsızım belki senin sayende bende bir tane imza ile başlarım.

  2. bozok

    Kardeşim 2 dövmenin de resmini atar mısın? Bende yaptırmak istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum o iğne çok acıtıyor mu?

  3. Aslı Diler

    Resmini de ekleseydiniz güzel olurdu bizde görmüş olurduk 🙂 Bende istiyorum ama sıkılırım diye düşünüyorum daha sonra. Çünkü ne aldıysam sıkılıp yenisini alıyorum değiştiriyorum. 🙂

Bir cevap yazın