24 Şubat 1996 tarihinde İstanbul’da doğmuşum. Aslen KARSLI bir ailenin en küçük bireyim. Bir abla ve bir ağabey sahibiyim. Bebekliğim ve kendimi tanıma dönemine kadar Samandıra/Veysel Karani’de, Çocukluğum ve ergenliğim Sultanbeyli/Hasanpaşa’da geçmiştir… Şuan yine Veysel Karani’deyim. 🙂 İlk ve Ortaokulu Beyhan Şenyuva İ.Ö.O tamamladıktan sonra liseyi Sultanbeyli And Lisesi, Namı Değer Gediktaş Lisesinde bitirdim.
Biraz daha küçüklük döneminden başlayayım. Kendimi çocukluğunu yaşayan son nesil olarak görüyorum. 7-8 yaşlarından Abimin beni atari salonlarına, İnternet cafelere götürmesiyle bu serüvenim başladı.O zamanlar bilgisayarlar sadece oyun oynandığını zannediyordum. Bu düşüncemi uzun yıllar sürdürdüm. Git zaman, gel zaman bu düşüncem değişti ve bilgisayarın hayatımızdaki değerini fark ettim. Bu farkındalık şuan benim size ulaşmamı sağladı. Erken yaşta başlayan bilgisayar maceram yıllardır bana bir şeyler biriktirmemi sağladı. İnternet alanındaki maceram uzun zamandır olsa’da 2012 yılının haziran ayından itibaren benimde bu dünyada ayrı bir yerim oldu. O zamandan beri birçok firmanın ve markanın öncülüğünü yaptım.

Bilgisayara olan ilgim uzun yıllardır var fakat İnternet’e atılmamı sağlayan, ilk okuldan beri varlığını hep yanımda hissettiğim bir çoğunuzun tanıdığı Serhat Gençyiğitoğlu’na borçluyum. Tüm bu işlere başlamama neden olan Serhat’tır. Bazen iyi yapmış diyorum bazen küfür ediyorum. Onunla birlikte Cadde Interactive Media ajansını kurduk. Şuan ikimizde farklı ülkelerde, farklı eğitimler alıyoruz. Bir nevi büyüdük kurduğumuz şirketi ileriye taşıyoruz. Freelance olarak şuan için 2 ülkede İnternet Reklamcılığı, Web Tasarım ve İnternet Veri Depolama hizmetleri veriyoruz. Birçok markada ve üründe kendi imzamızı da attık. Şuan gayet iyi gidiyoruz.

Biraz daha kendimi tanıtmaya devam edeyim. Has bir Fenerbahçeliyim. Arel Üniversitesinde okumaya devam ediyorum. Bilgisayar oyunları ve İnternet girişimleri ile ilgili çalışmalarıma devam ediyorum. Okulu bitirip mezun olursam ve en büyük sorun iş bulursam Uçak Teknisyeni/Teknikeri olacağım. 🙂 🙂 🙂 Aşırı derecede yemek seçen biriyim. Her yemeği yemek olduğu için yemem damak tadıma düşkünümdür. Şuan için yaza bildiklerim bu kadar.

Benimle iletişime geçmek istersen. Genel anlamda skype kullanıyorum.
Ulaşabileceğin Adresler:
Skype:timelinekapak
Mail:timelinekapak @ hotmail.com ve ugurkeser36 @ gmail.com (boşlukları silin)
Facebook: fb.com/ugurkeserx
Twitter: twitter.com/ugurkeser34
Whatsapp: 0534 247 otuz dört kırk dokuz

This Post Has One Comment

  1. Gülizar

    Çok faydalı makaleler paylaşıyorsun teşekkürler

Bir cevap yazın