Düşüncelerim

Dikkat Küfür İçerir

Şimdi bilemedim bu konuyu burada açmak doğru oldu mu? ama benim blogum beni bağlar deyip konuya giriyorum. Yaş oldu 20 sanki hayatın tüm ağırlıkları üstümde bazen hayatta bende mutlusu yok deyip seviniyorum bazende bu yaşadığımda hayat mı amına koyayım diyorum. Tam karar veremedim ama gerçekten hayatta sağlam dostluklar bulmak zor o yüzden bazen aklıma gelince hayatta çok şansızım diyorum. Az önce Taladro dinlerken Murat Cemcir’in küfürlerinin duydum. Hayatımı küfürle özetlemiş gibi hemen benimsedim. Aşk mı? aşk yok!, Para mı? Para da yok! Başarı mı? Bilemiyorum! Dost mu? 1 Tane var en azından!…

Çok düşününce harbi siktiri boktan bir hayat yaşıyormuşum, az düşününce mutluyum. 🙂 Gittikçe Behzat Ç. karakterine benzetmeye başladım. Hayatı ve hayatımı düzene sokamıyorum bende Allahlık yaşıyorum bu hayatta. Birçok konuda şansız olduğumu biliyorum. Sanki dünya benim için değil gibi. Neyse anlatamıyorum anlatacaklarım bazılarını ve bazı şeylere ana avrat küfür ettirecek. Siz en iyisi alttaki videodaki Murat Cemcir’in sözlerine iyi kulak verin. Beni sevmeyen ve hayattan soğutan kim varsa da onlara gelsin.

Article written by Ugur

Fenerbahçeli, İnternet Reklamcısı, Anarşist bir yapıya sahip. Atatürkçü düşünen. Sosyalist. Falan Filan..

This Post Has 3 Comments

  1. Nurullah

    Gülmekten yerlere yattım yaa 🙂

  2. ilker

    hahahahha bu dizi bitmemeliydi ya

  3. ceviz fidanı

    Yalnış düşünüyorsun. Aslında bu çektiğin şeylerin sana bir tecrübe bir bakış açısı kazandıracağı ortada. zamanla herşeyin daha iyiye gideceğini göreceksin. Sadece geleceğini planla ve devam et ..

Bir cevap yazın