Tanıtım

Alternatif Bank EFT Saatleri

Gelişen ve ilerleyen teknoloji insan hayatına getirdiği olumlu ve olumsuz noktalar ile değerlendirilmektedir. Olumsuz noktaları da bulunan teknolojinin olumlu yönlerinin fazla olması nedeniyle olumsuzlukları çoğu zaman insan zihninde ortadan kaldırmaktadır. Olumlu yönleri arasında sayacağımız işlem kolaylıklarını sağlaması fırsatı bile çoğu olumsuzlukları devre dışı bırakmaktadır. Bu işlem kolaylıklarından biri de EFT işleminde sağlanan kolaylıktır. İnternet üzerinde yapılabilen transfer işlemi birçok yönden vatandaşa tasarruf sağlamaktadır. Bu işlem Alternatif Bank internet şubeciliği ve bankamatiklerden yapılabilmektedir. Akıllara gelen sorular ise Alternatif Bank EFT saatleri hakkın olmaktadır.

Alternatif Bank EFT saatleri hafta içi her gün 08.00-17.00 arasında gerçekleştirilmekte olup, bu saatler dışında yapılan EFT işlemleri ise bir sonraki mesai gününe aktarılmaktadır. Aynı şekilde kredi kartına EFT işlemleri de bu zaman zarfı arasında gerçekleştirilmektedir. Normal mesai saatleri olarak adlandırılabilen bu süre zarfları içinde istenilen EFT işlemi kolaylıkla internet üzerinden yapılabilmektedir.

Vatandaşların çoğu kolay ve zaman tasarrufu sağladığını düşündükleri için bu EFT işlemlerini internet ağı üzerinden yapmaktadırlar. İnternet ağının her geçen gün daha da insanların hayatına girmesiyle birlikte internet artık bir lüks değil insanlar için bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise EFT ve daha birçok işlemin internet ağı sayesinde kolay, güvenli ve hızlı bir biçimde halledilebilmesidir. Banka sektörleri de bu düşüncenin farkında olup internet üzerinden yapılan işlemleri arttırmaktadır. Daha fazlası için banka kredi notu sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Article written by Ugur

Fenerbahçeli, İnternet Reklamcısı, Anarşist bir yapıya sahip. Atatürkçü düşünen. Sosyalist. Falan Filan..

This Post Has 8 Comments

 1. hüseyin

  Alternatif bank yeni olmasına rağmen güzel hizmet veriyor standart calısıyorlar

 2. Aliye

  Yeni gibi görünse de eski bir banka aslında.. bi denemek lazım müşterisi olmadan bilemeyiz tabii ki.. acaba müşteri ilişkileri nasıl ?

 3. Kişisel çöplük

  Yeni banka olmasına rağmen müşteri ilişkiler ve hizmetleri gerçekten tatminkar.

 4. Ugur

  Ben de bankayı deneyeceğim ama bu masraflar yüzünden denemekten korkuyorum 🙁

 5. Arslan Kılıç

  Yeni Bir Banka Olmasına Rağmen Bu Aralar Adını Sık Duymaya Başladım En Kısa Sürede Müşterisi Olmayı Düşünüyorum

 6. Doğan

  bankanın eft saattleri çok iyi diğer bankalarda genelde 16 da tamamlanıyor bazıları 16:30 yavaş yavaş bu 24 saat a kadar çıkacak gibi durmaktadır. Zamanın gerektirdiğide budur zaten.

 7. Tuncay

  Bu EFT olayına gıcık oluyorum. Sanki belli bir saatten sonra dünyada hayat duruyor ve dijital ortamdan hiçbir şey yapamıyorsun. Neden 24 saat EFT yapamıyoruz? 2016 yılına gelmişiz saçma değil mi?

 8. Seko

  eft saatleri üzerine gerçekten çok güzel bilgiler aktarmışsınız. Teşekkürler.

Bir cevap yazın